Duben 2014

Neangličan z Pakistánu

29. dubna 2014 v 12:30 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Jak už název článku napovídá, zde bude a je řeč o muži (25let), s kterým už si dobrý 4 měsice píšu a ne-li více.

Nejdříve to začalo vytvořením profilového účtu na jedné zahraniční stránce, kde si můžete psát s kýmkoliv ze země A až po Z. Já si ji založila za určitým cílem, ale ten se netýkal tohoto chlapce. Když jsme si psali, v profilu měl uvedeno UK původ, jenže mi nesedělo jeho zvláštní jméno. Po mé otázce, co to má být z něj vypadlo, že je z Pákistánu a to byla čára přes rozpočet a do dneška pořádná mýlka.

Psalo se mi s ním a píše. Ale psát se vám může v podstatě s kýmkoliv. Co se mi na tom líbilo nejvíc, že za celou dobu se nemluvilo o sexu, jak bývá u ostatních zvykem. Bavili jsme se o všem možném, měli shodné názory, ale v čem se rozcházeli, že on je velmi rodinně založený a ve svém životě má vidinu manželství a dětí, kdež to já ne. To nevadí. Časem, jak sme si psali se mi to páčilo víc a víc, jenže tady vyvstávaly otázky typu. Vždyť bydlí, tak daleko, ale za pokus by stálo zkusit takhle vztah. A tím, jak sem to až moc řešila jsem se dostala do bodu, kdy z jeho strany bylo viditelné, že mě má víc než rád a já ne. Jednou mi v hlavě přeskočilo, tak jsem se mu snažila asi jeden měsíc vysvětlit, že ho beru jako kámoše, a že s ním neplánuju cokoliv podobného, on to evidentně viděl jinak. Mno za další menší čas, jsem byla mírně řečeno přemluvena k tomu, že mi zavolá po telefonu viz zde. Byla to má první zkušenost mluvit s někým po anglickém jazyce. Nebylo to tak zlé, ale cítila jsem z jeho hlasu ten jeho domovský přízvuk. A po dalším čase zas přišla chvíle, kdy se začal zase ptát (ptal se ve směs na to neustále a mě to trošku už štvalo :D) na věci okolo mezi ním a mnou, načež jsem mu zas po několikáté a jinak vysvětlila, že to k ničemu nepovede, že je mi to líto atd. Do dneška se od minulého týdne kupodivu neozval. Protože vždycky aspoň napsal jak se mám a tak. Ale co čekám že, Já už nic čekat nechci :D. Jsem z toho vyléčena a mám čistý štít, který jsme chtěla. Takže takhle vypadal rádoby románek s někým, který žije v Anglii, ale Angličan není.


http://s1.favim.com/orig/140403/beautiful-home-love-city-Favim.com-1599880.jpg
foto zdroj: favim.com

Roh JiHoon - A song for you (překlad)

28. dubna 2014 v 17:57 | shadisek |  SÓLISTI
Krásná, melodická v podstatě u zalízající pod kůži. Když jsem dělala překlad, vzpomněla jsme si na jednoho hocha, do kterého jsem byla asi zamilovaná. Připomnělo mi to tu astmosféru, protože se dotyčný nevyjádřil a já tak trochu čekala a chtěla jsem, aby vše klaplo.

Celý překlad po celým článkem

Pozn.: tento a ostatní překlady jsou má práce. Výsledky prosím berte s rezervou není to oficiální a ani profesionální překlad. Tyto překlady slouží jako představa o obsahu písní. Děkuji shadisek.


V temné noci z hlubokého místa, tě nechávám odejít
Pravděpodobně jsi nade mnou a děláš dobře
V temné noci z hlubokého místa, tě kreslím
Zpívám se slzami píseň pro tebe


Roh JiHoon - Punishment

28. dubna 2014 v 12:26 | shadisek |  SÓLISTI
Ta choreografie je vrrr :D. Nevím jak jinak to říct. Písnička je fajne. Ale co by mě děsilo to jak tu dívku pronásleduje. Osobně bych zdrhala :D. A ty opasky :P :D


Arogance s chutí blitek

27. dubna 2014 v 7:00 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Všechny srdečně zdravím.

Nejhorší je když máte, tak milujícího tatíka, který jen po Vás chce jen to, co chce on. Vůbec se vás nezeptá na to, co by se vám líbilo nebo co byste chtěli. Vidí jen vidinu sebe. Je to kus vola a sobce. Jeho stupeň sobeckosti a arogance dosáhla alarmujícího stupně. Na svojí výplatu, která je vyšší než matčina je chlapeček úplně sám. Dluhy, které měl snad už doplatil. Ale přijde mi vrchol, když po příchodu z venku mi ohlásí, že spadl internet, že "jsme" ho zapomněli zaplatit. Přitom to on řídí a ozve se, že ho mám zaplatit. Ano platím za něj internet s tím, že mi vždy dá peníze a já dojdu do fakturační kanceláře do Starnetu. Teď mi došlo, že on je línej tam dojít, ale budiš. Zeptá se mě, jestli jdu do školy v pondělí, já mu v klidu odpovídám, že ne a že jdu do blanky zaplatit lupeny na koncert. A on s tou svojí pýchou, hnusotem a drzosti se zeptá, jestli mám nějaký peníze. Mě se na tohle zeptá? To je vrchol všeho. Jsem ze všeho tak znechucená, až je mi z toho na blití. Ne mě je na blití z jeho jednání. Já mu říkám celkem zvláštní otázka ptát se mě, jestli mám peníze a kde bych je měla jako vzít. Po téhle otázce se chlapeček nakrkne a ten jeho kyselý ksicht fakt stojí za to. Nakopat ho do něj. Prostě nemám slov a zde končím, protože už nemám sílu.

Přeji zbytek pěkného víkendu a nekyselých ksichtů.

http://37.media.tumblr.com/0821e7d1595c22e69de915c650aab52a/tumblr_n46rsarUFn1qa4od3o1_1280.jpg
foto zdroj: fuckyeahmblaq.tumblr.com

K-culture festival - rezervace lístků

27. dubna 2014 v 6:56 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Předtím jsem informovala o tom, jak nezveřejnili portál pro rezervace. Přesunuli to na pátek v sedm večer vše klaplo a já mohla (ne)vesele začít s rezervací.

Prvotní šok však nastal, když ceny byly úplně jinak, než jak jsme věděli. S kámoškou jsme byly doslova nasraný, protože tak trochu zhatilo plány a to s čím jsme počítaly. Nejlevější lístek byl prosím za 2,500, ale nakonec jsme vzaly lísky za 3,000 aby byly celkem dobrá místa. Jako ve finále je to úplně jedno. Strašně jsme chtěli ject a chcem, protože je úžasná příležitost vidět pohromadě 5 supr skupin (MBLAQ, VIXX, BLOCK B, GOT 7, BTOB a zpěvačka AILEE). Kdy se něco takového stane v Evropě a v týhle s prominutím prdeli. Takže máme zarezervováno. V pondělí to jdeme zaplatit do banky. Jinak odpočinem si v okamžiku, až budeme mít lístky doma a začneme jásat a radovat se že to je skutečnost a že si jednou pořádně užijeme.

A takhle já budu šetřit na cestu protože to je druhá věc, co bude drahá. Jo bude to jako dovolená na víkend do Německa. Konečně aspoň jednou vypadnu z baráku a pojedu někam, kde sice mým cílem není Germany, ale K-pop forever ♥♥♥http://s2.favim.com/orig/140411/band-concert-fan-live-Favim.com-1653291.jpg
foto zdroj: favim.com

VIXX - VooDoo Doll (překlad)

27. dubna 2014 v 6:55 | shadisek |  VIXX
Pozn.: tento a ostatní překlady jsou má práce. Výsledky prosím berte s rezervou není to oficiální a ani profesionální překlad. Tyto překlady slouží jako představa o obsahu písní. Děkuji shadisek.

Celý překlad po celým článkem


Volej mě jen když tvé srdce bolí
Řekni mi všechno co si myslíš a kdo je ten koho chceš
Mohu vrátit čas? mohl bych to dát své srdce?
když nemůžeš zapomenout je to jako by to bylo

B.A.P- Save me (překlad)

26. dubna 2014 v 0:26 | shadisek |  B.A.P
Pozn.: tento a ostatní překlady jsou má práce. Výsledky prosím berte s rezervou není to oficiální a ani profesionální překlad. Je to čistá amatéřina. Tyto překlady slouží jako představa o obsahu písní.

Celý překlad po celým článkem

Doufám, že se líbí. Text je mírně řečeno dosti negativní a ve výsledku žalostný. :) Tuto písničku mám ráda. Celkově se mi líbí melancholické tóny.


Mé srdce si prošlo ukočenou schůzkou
Bylo chladno poté zima
Podváděla jsi mě až do konce
Tahle láska se údajně změnila v noční můru

K-culture festival - průběh

23. dubna 2014 v 20:22 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Ahoj. Dneska se měl otevřít portál pro rezervace a koupi vstupenek. Já natěšená a nervózní, protože tenhle rajon v rámci plateb a zamlouvání neznám a nemám s tím absolutně žádné zkušenosti. A to ještě v cizím jazyce. Tak sem se modlila, abych to nijak nepokadila.

Jenže při čekání víc jak půl hodiny ze všeho sešlo. Došlo k nějakým problémům. Z počátku jsem nebyla nijak naštvaná, ale spíše zklamaná. Mají štěstí, že pro nás čekající aspoň napsali omluvu, že došlo k nějakým problémům.
No tomuhle by se dal říkat zákon schválnosti, který u mě není nic nového. Ale je blbý, že čekáte celej den na tuto událost a že vše zarezervujete, další den zaplatíte a další týden přijdou lístky a hurá jede se do Neměcka. Tuhle událost přesunuli na pátek v 7. To opět budem čekat až zveřejní snad už úspěšně portál pro objednávky. Tak snad vše už tentokrát klapne, protože by to byla velká událost v mém životě :).

A takhle se asi cítím, tedy tak nějak :D
(BTS)
zdroj foto: kingdom-of-homosexuality.tumblr.com

BTS - Boy in Luv cz tit

22. dubna 2014 v 17:00 | shadisek |  BTS
Tihle kluci Vás nikdy nezklamou. Jsou bombastický, velmi šikovní a jejich choreografie Vás nepřestane udivovat. Mají v sobě elán, jiskru. Nemám co dodat. Užijte si jejich MV a časem sem šoupnu další jejich supr kousky. Většina jejich textů obsahují školu a tak, příště si to ukážeme. Já se ani nedivim když jejich školství je kvalitní, ale za jakou cenu.

video obsahuje české titulky

Zdroj s překladem pochází z kanálu, z kterého mám toto video. Překlad není můj.

GOT7 - Girls girls girls

22. dubna 2014 v 11:54 | shadisek |  GOT7
Toto je debutové MV začínající skupiny, která půsbí už od ledna. Sama za sebe je musím opěvovat, protože se jim to povedlo, ale i jejich celé mini album, kde můžu každou písničku. Pokud chcete rovnou naskladbu a přeskočit jakony intro přejděte rovnou na 1,40 minutu. Kluci jsou děsně šikovní a pohlední :D. V záři hoši zazáříte :D :P a já budu u toho.