Srpen 2013

MBLAQ - Smoky girl

29. srpna 2013 v 17:06 | shadisek |  MBLAQ
MBLAQ je 5 člená klučičí skupina. Tahle skupina patří mezi mé favority. Každý z nich má něco do sebe a jsou nehorázný trdla a trubci, co se týče srandy a tak. S nimi se člověk nenudí. Jsou milí, přítelští, drzí, srandisti, ale dokážou být i vážní a hlavně umí být sexy a to dost :D. Ale všecko s mírou. Oni obsahují všecko, co mě napadne.

Smoky girl - je jejich comebacková písnička, ale teď o prázdninách vydali nové 3 songy, které doplňují nové album, které vydali při comebacku. Jeden z těch tří songu se jmenuje Love beat. O něm se zmínim příště. :)


2NE1 - Do you love me etc.

22. srpna 2013 v 15:09 | shadisek |  GIRL GROUP
2NE1 patří mezi korejskou hudební špičku jako BIGBANG. Obě tyto skupiny jsou pod stejnou společností. 2NE1 je 4 člená holčičí skupina. Moc vám toho o nich neřeknu :D protože, holčíčí skupiny nejsou můj obor, ale rozhodně stojí za zmínku. Protože jejich tvorba není tak sladká jako u jiných. Já moc sladký věcičky nemusím.

Po perexem máte ještě podle mého výberu 2 nej songy.

Do you love me - podle mého posouzení mi tato písnička připadá velice chytlavá.

Seungri - Gotta talk to u (Halmal Isseojo)

22. srpna 2013 v 14:45 | shadisek |  SÓLISTI
Seungri je součástí skupiny BIGBANG. Jejich tvorba je originální a hlavně kvalitní, tak jako jejich texty, které jsem bohužel do podrobna neprozkoumala. Je to novinka z K-pop. Chápu, že Vám tenhle svět nic moc neříká, ale já mám potřebu se o tom s váma podělit. Budu ráda, když se k tomu jakoliv vyjadříte.

PS: omlouvám se za dosti velkou neaktivitu. Nějak mě to opustilo, ale nebojte neodejdu úplně. Až začne zaš protivná škola, budu mít tendence víc trávit na blogu místo učení. Doufám, že přibude víc grafiky, taky mám nesplněný resty ohledně článků, které jsem si chtěla připravit. Mě se prostě do toho nechce páč sem děsně lenivej člověk. Mějte se pěkně a užijte báječně zbytek prázdnin.


Je libo rekonstrukce hrtanu?

11. srpna 2013 v 10:23 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Bylo by libo, ale myslím, že je to vážné a nutné. Alias značka SPĚCHÁ. :D
Oslava byla moc fajn, dort se velmi povedl. Oslava se konala na chatě jejích rodičů, takže většina tam spala. Já jela domu, kvůli nemoci, která se zhoršila. Nemůžu mluvit, v krku me to bolí jak sviňa. No prostě děs běz. Je to zelenj hnus velebnosti.
Celkem mě to už sere. V pátek to vypadalo, že se to už zlepší a nějak to do klepu. Né ono to druhý den nedá pokoj a ještě se to o to víc ozve.

"Tadýýý tvoje mandlé, pěkně tě bolíme viď- Nás to totiž pekelně baví."

No nic stoji to za pěkný houbelec. Jdu pokud možno padnout za vlast pa pá. :) Mějte se pěkně.

Když věci nevycházejí, jak mají

8. srpna 2013 v 7:10 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Ahojky všem. VYHLAŠUJI DOČASNOU NEAKTIVITU NA BLOGU.
A DOČASNĚ RUŠÍM PŮSOBENÍ VOLBA HUDBY TÝDNE.
Důvodem je nemoc. Včera do 5 odpoledne jsem byla fajne a v pohodě až pak během hodiny me začalo bolet v krku. Bylo to strašný a v noci jsem tomu taky moc nedala. Šla jsme spát v 1, vzbudila se ve 3, udělala si čaj, dala prášek. A obklad na krk. Zkusila jsem ve 4 zas jít spát, naštěstí jsem spala do 6, což velmi pomohlo páč, ten opklad mi trochu ulevil. Doktorovi v plánu nemám, protože vím, co a jak ohledně léčby vím a vím co na mě funguje. Tatík mě tam bohužel tlačí. Proč, když se snažim o prevenci a léčbu :D. Má smůlu.

http://www.tyden.cz/obrazek/201107/4e33af8c8bede/crop-106358-nemoc-zena---ilustracka1.jpg
Zdroj: Google pictures

Kámenem úrazu nastává sobotní oslava narozenin mé kamarádky, za kterou bych položila i život :D :) :-*. Mám v plánu ji upéct dort. A vymyslela jsme to tak, že tam pojedu, ale budu tam jen dočasněv rámci postužení a jak mi bude. Bude mít objednané sushi a tuhle příležitost si nenechám ujít. Je velmi zdravé a v tomhle mi pomůže víc než dost :D. A za další, musím jí nějakým způsobem předat dárek :D to by byla velká škoda a hlavně vůči ní b to bylo nfér, kdybych to odřekla :). Jsme součástí party, která na mě myslí a bere na mě ohledy, za což jsem jim velmi vděčná :).

Mějte se pěkně a dopujte se vitamíny :D.

http://4.bp.blogspot.com/-91OVW0xg5ow/TZMUy6ADi1I/AAAAAAAABac/DN4uP35VZbg/s1600/tumblr_lhtaxtCAmn1qb67gho1_500_large.jpg
Zdroj: Google pictures

Design č.6

5. srpna 2013 v 17:53 | shadisek |  Past Layout
Ahojky všem. Uvádím menší info o mém životě a tím pádem dochází i ke změně na blogu. Oficiálně a rázně jsem změnila vzhled blogu. S tím minulý jsem byla velmi spokojena. I ovace na něj byly pozitivní. Jenže nastávají doby, kdy staré musí pryč a nové přijít k nám.

V poslední době jsem se totálně zažrala do Jožní Koree a hlavně do úžasných korejců. Něčím mě fascinujou a to tak, že začínám jimi být posedlá. Hlavně tímle klukem, který na layoutu zaujímá hlavní místo. Jmenuje se Lee Joon a je součástí hudební skupiny MBLAQ. Mblaq je nej skupina co znám. Ale je i spousta dalších, které jsou dobré. Je považuju za mé srdcovky :D. Doufám, že se vám layout líbí. Časem ho možná zmenším a líp přizpůsobím,a le už se mi do toho nechce. Když to vezmu z jiného pohledu, furt sem mívala pidi rozměry stránky. Teď bych to s giga snad mohla vydržet :D.

PS: a hlasujte zde, prosím. Chtělo by to rozhodující hlas pro budoucí výběr.

Minulý layout - spokojenost 100% :)

Geisha theme 2

3. srpna 2013 v 0:05 | shadisek |  Moje grafika
Ahoj všem. Užívejte si nadcházející vákend a volno:). Já budu s kámoškou zařizovat pár věcí a uživat si volna. Měj te se fajně. Jdu se zdrogovat muzikou :D respektivem K-popem.


Pozn: ty dva maly obrazky v zahlavy predstavuji animace :).

image host

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!
Pokud by někdo opravdu měl zájem, nějaký si ode mě vzít, tak ať mě kontaktuje prostřednictvím mejlu grafic-soul@seznam.cz. Děkuji