Červenec 2013

Hlasujte pro hudbu týdne 8

31. července 2013 v 20:15 | shadisek |  OTHER MUSIC
Ahojky. Uběhl rychle týden a je tu Vyhlášení hudby týdne. Se sedmi hlasy zvýtězil Imagine Dragons - Radioactive. Video je k nalezení v postranním menu a v zápatí.
Výsledky předchozího hlasování

1) Imagine Dragons - Radioactive7
2) CNBLUE - In my head1
3) Nickelback - How you remind me4

Koukám, že K-pop Vám nic neříká :D. Ale to vůbec nevadí, páč máte možnost se s tím seznámit a poprat. Velice mě zajímá vaše reakce na vybrané interprety z mého osobního výběru a obliby. Nejspíš Vám to zase zavařím za což se omlouvám, ale hudba je hudba, ať jí tvoří kdokoliv. V komentářích můžete komentovat, kritizovat cokoliv k tématu. Budu ráda když se též zapojíte a hodíte tipa na super music. Doufám, že se vás zapojí hodně:).
Pište, kritizujte a hlavně házejte inspiraci na výběr. Snadno tak zveřejním hudbu, kterou máte nejraději. :)
Je jen na Vás jak rozhodnete. Pro tentokrát jsem vyhlásila tyto interprety, které můžete vidět viz v CČ.
Můžete hlasovat do příští Středy (7.8.2013) a to do 15:00 hodin.
Přeji příjemnou zábavu a poznání :)
1) MBLAQ - This is war
Pozn admina: osobně mám tuhle klučičí skupinu nejradši :-* :D

Animace na blog

30. července 2013 v 11:36 | shadisek |  Administrace
Ahojky všem. Ták konečně jsem přišla na to, jak udělat animaci plynulejší bez nějakého protahování a komplikací. Předtím jsem to dělala velmi složitě a zdlouhavě. Těd mi to zabere jen cca 10 - 20 minut. Prostě během chvíle, což je velmi fajn.

Animace obsahuje věci, které mám ráda a které jsem si oblíbila :)


!!V případě chtivosti s kopírováním, opovažte se kopírovat!!
:D

Přeji pěkný týden a zde hlasujte pro hudbu týdne.

Televizní a médiová otrávenost

26. července 2013 v 18:22 | shadisek |  Výplody (ne)dospělého mozku

Všichni známe naší televizi a její vysílací stanice. Všichni víme, jaké jsou jejich pořady, ale co nevíme, že to je úplně o hovně a o ničem. Některé televizní noviny a zprávy jsou jak černé kroniky, samý bulvár a podobně. Kurva koho zajímají životy ostatních, když by se lidé měli starat o ty své vlastní. Strašně mi vadí, že strkají nos do věci cizích.

Bartoška sem, a Bartoška tam a k nám. sakra, že je to baví. Vůbec nerozumím významu a té filozofii toho proč ten její případ probírají, jak lidí furt o tom můžou psát. Nejspíš asi nemají nic jiného na práci a nudí se, ale rozhodně tahle kauza patří k těm bezvýznamným. Ať si dělá, co chce, ale nemusí to strkat, kam se dá.

Další zajímavou a velmi nafouknutým případem byla volba prezidenta. Trvalo to dlouho a bylo toho hodně. Jo dobře volili jsme prezidenta, ale všecko by mělo mít svou míru a ne, aby vše bylo nafouklé do velikosti obřích balónu o 10 kusech ne-li 100.

Šťastná situace v královské rodině, ano blahopřeju, že se jim narodil potomek, ale furt se to řeší, probírá, zkoumá. Nepřipadá mi hezký když se v tom lidí tak šťourají. Taky by se vám líbilo, kdyby sledovali vás každý krok a prd?

V další řadě je absence zábavných pořadu. Superstar, talent, vyvolení atd. je podle vás zábava? Rozhodně v žádném případě, jsou to sračky, kde vládnou peníze. Kde jsou ty časy, co bylo varieté, malý televizní kabaret, zlata mříž, novoty a tak. Rozhodně bylo na co koukat a člověk si u toho odpočinul a zasmál, když mu nebylo dnes je to kriminálka vedle kriminálky, kde se střílí, teče krev a je násilí. To není nejlepší. A jako zábavu považujete vařící pořady? Tomu už taky nevěřím, páč je to všude, každá stanice to má a je to všude stejný o ničem.

jo a rozhodně nesmím zapomenout se zmínit o dnešních seriálech, to už je naprosto katastrofa nejvyššího stupně, vyrábí se za co nejmíň peněz a jsou jen o vztazích, tohle za seriál nepovazuju a stačí mi, když vztahový komplikace se nacházejí v mém životě, nemám potřebu to vidět ještě v televizi.

T omu všemu říkám svět manipulace lidských mozku. Je to v podstatě vymejvárna lidského rozumu. Je mi z toho špatně, když vidím ty věci, co vysílají, nemá to hlavu a patu a je to bez šťávy, je to bezduché. Když se to lidem líbí budiž, ale hodilo by se částečně probuzení národa. Možná se lidí probudit nechtějí, protože se jim to líbí nebo máj před očima haluz, který jim dává vše, co potřebují. Ale chtělo by to pěknou změnu

PS: až budou volby(předčasné, nebo ty v čas), volte!!!!!!!!!!!!!!! Jinak se nic nezmění. Když nechcete slyšet pravdu o tom, že by to mohlo pomoct dobře, ale nestěžujte si potom!!!!!!!!!!!!!!!!

Je to chyba těch, kdo nešel volit, a nepůjdou.
Pozn. autora: omlouvám se za případné chyby a nesrovnalosti. Bylo to sepsáno v rychlosti a s nabuzením v rámci těch hrůz, které mě štvou.
A co vy a dnešní média? Jaký k tomu zaujímáte prostor či jste spokojeni? Nebo změnili by jste něco?
Zde si můžete zvolit hudbu týdne :)

Hlasujte pro hudbu týdne 7

24. července 2013 v 20:13 | shadisek
Ahojky. Uběhl rychle týden a je tu Vyhlášení hudby týdne. Se třemi hlasy zvýtězil Pink - Try . Video je k nalezení v postranním menu a v zápatí.
Výsledky předchozího hlasování

1) Pink - Try5
2) Christina Aguilera - You lost me3
3) Katy Perry - The one that got away1

Je jen na Vás jak rozhodnete. Pro tentokrát jsem vyhlásila tyto interprety, které můžete vidět viz v CČ. Pro další vyhlášení jsem vybrala mix o třech interpretech. Koukám, že jsem Vás opět potrápila. Snad tohle bude pro Vás lehčí hlasování :D V komentářích můžete komentovat, kritizovat cokoliv k tématu. Budu ráda když se též zapojíte a hodíte tipa na super music. Doufám, že se vás zapojí hodně:).

Pište, kritizujte a hlavně házejte inspiraci na výběr. Snadno tak zveřejním hudbu, kterou máte nejraději. :)

Můžete hlasovat do příští Středy (31.7.2013) a to do 15:00 hodin.

1) Imagine Dragons - Radioactive

Bonnie Wright

22. července 2013 v 13:45 | shadisek |  Moje grafika
PODPORUJTE SVUJ PITNÝ REŽIM, JSOU VEDRA :) :D

image host

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!
Pokud by někdo opravdu měl zájem, nějaký si ode mě vzít, tak ať mě kontaktuje prostřednictvím mejlu grafic-soul@seznam.cz. Děkuji

Posedlost čínskýma hůlkama

19. července 2013 v 20:05 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Ahojky všem. Aby se vaše oči procvičili :D sepsala sem tento žážitek.
Jednoho dne jsme šla s kámoškou do sushi baru. Aspoň, že jeden se v našem najde.
Usedly jsme, servírka donesla meníčko a my s chutí vybíraly. Já se trochu bále, ale zárověň jsme na to velice byla zvědavá, jak taková řasa bude chutnat. Po chvíli jsme měly objednáno. Obě dvě jsme měli stejné jídlo a to lososa s rýží zabaleného v řase. Já 6ks, kámojda 12 ks, protože měla hlad. já jako zažátečník začala střídmě.
První moment byl velmi rozpačitý a nejistý. Moc mi to nechtunalo, myslela jsem si, že to bude chalzené,a le bylo to vlažně teplé. S pomocí omáčky to bylo lepší a i wasabi tomu pomohlo. Celkově to byla dobrá zkušenost a stálo to za to. V sobotu se plánuje, že se půjde znova a já jsem pro a nebránim se tomu. Při odchodu z restaurace jsem si odnesla hůlky jako suvenýr. Bohužel mi je doma někdo vyhodil, ale před tím jsem s nima jedla zeleninový sálaty. Já s hůlkama jím od malička až teď po několika více letech jsem tomu zas propadla. Strašně mě to baví s nima jíst :).

Nedávno jsme si urobila svěží salátek a aby to bylo ještě lepší, zkonzumovala jsme je právě za pomocí hůlek :D :P.

Hlasujte pro hudbu týdne 6

18. července 2013 v 1:13 | shadisek |  OTHER MUSIC
Ahojky. Uběhl rychle týden a je tu Vyhlášení hudby týdne. Se třemi hlasy zvýtězil Michael Jackson - Beat it. Video je k nalezení v postranním menu a v zápatí.

Výsledky předchozího hlasování

1) Haddaway - What is love0
2) Corona - Rhythm of the night1
3) Michael Jackson - Beat it3
4) Vengaboys - We like the party!1
5) ATB - 9PM0

Je jen na Vás jak rozhodnete. Pro tentokrát jsem vyhlásila tyto interprety, které můžete vidět viz v CČ. Pro další vyhlášení jsem vybrala mix o třech interpretech, abych Vás už netrápila širokým výberem :D. V komentářích můžete komentovat, kritizovat cokoliv k tématu. Budu ráda když se též zapojíte a hodíte tipa na super music. Doufám, že se vás zapojí hodně:).
Do příštího výběru plánuju dát zas mužskou elitu :).

Můžete hlasovat do příštího Čtvrtka (25.7.2013) a to do 15:00 hodin.
1) Pink - Try

Věšáček na náušnice

14. července 2013 v 14:08 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Ahoj, už nějakou dobu jsem přemýšlela, kam se vsými drahými naušnicemi. Všechny jsem házela do jednoho pěkného košíku. Ale stejně lépe vypadají když mají své místo. Vůbec mě nenapadalo, kam bych je mohla vešet. Jednoho večera jsem se rozhodla, že si jeden věšáček udělám na popud jednoho obrázku. Inspirovala jsem se tím a já si udělala věšáček po svém. Většina věšáků je velká, ale já chtěla něco menšího pro mou skromnou sbírku. Tak mi posloužil kus kartonu, který jsem přelepila barevným papírem, poskládala a prodírkovala. Dírkama jsem všemožně proplétala jeden drátek, jenže s nim se pracovalo fakt na nic. Tak pomohla nit. Doufám, že mi vydrží dlouho :D.Hlasujte pro hudbu týdne 5

10. července 2013 v 14:15 | shadisek |  OTHER MUSIC
Ahojky. Uběhl rychle týden a je tu Vyhlášení hudby týdne. Se třemi hlasy zvýtězil Adam Lambert - what do you want from me. Video je k nalezení v postranním menu a v zápatí.

Výsledky předchozího hlasování
1) Adam Lambert - Trepassing2
2) Adam Lambert - Better than i know myself0
3) Adam Lambert - If I had you1
4) Adam Lambert - what do you want from me3
5) Adam Lambert - Mad World1

Omlouvám se za odpoždění, ale pomalu se vracím s tím i volba hudby.
Je jen na Vás jak rozhodnete. Pro tentokrát jsem vyhlásila tyto interprety, které můžete vidět viz v CČ. Pro další vyhlášení jsem se inspirovala žádostí o hudbu z 80 či 90 let. Tahle hudba je klasika a bude. Jsou to nezapomenutelné songy, které se nám vryly do srdcí. V komentářích můžete komentovat, kritizovat cokoliv k tématu. Budu ráda když se též zapojíte a hodíte tipa na super music. Doufám, že se vás zapojí hodně:).
Jako těch písní je celá řada a což celých řad. Těžko se vybíralo. Kdyby to šlo hodím vše, co půjde. Možná si dáme i něco příště kdo ví. :D
Můžete hlasovat do příští Středy (17.7.2013) a to do 15:00 hodin.
1) Haddaway - What is love

Nina Dobrev

9. července 2013 v 14:14 | shadisek |  Moje grafika
Ahojky všem. Pro pozvolný rozjed Vám představuji jeden nedávný layout, co jsem dělala. Osobně musím říct, že ujde a není nejhorší :D. Přeji Vám pěkné prázdniny, které jsou v plném proudu a brzy napisanou :)

HIATUS UKONČEN

image host

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!
Pokud by někdo opravdu měl zájem, nějaký si ode mě vzít, tak ať mě kontaktuje prostřednictvím mejlu grafic-soul@seznam.cz. Děkuji