Červen 2013

Hlasujte pro hudbu týdne 4

26. června 2013 v 15:35 | shadisek |  OTHER MUSIC
Ahojky. Uběhl další týden a je tu Vyhlášení hudby týdne. S 8 hlasy zvýtězil Adam Lambert - Never close your eyes. Opět tento inteprpet byl zvolen na plné čáře. Adam neni špatnej zpěvák naopak musím říct a uznat, že je opravdu dobrej a šikovnej. A dokáže i šokovat což je plus k dobru pro něj. Video je k nalezení v postranním menu a v zápatí.

Výsledky předchozího hlasování

1) Robbie Williams3
2) Crystallize0
3) Adam Lambert8
Je tu další volba pro přístí týden. Je jen na Vás jak rozhodnete. V duchu Adama Lamberta jěště zůstanem. Provedu menší průzkum :D. Více v CČ. V komentářích můžete komentovat, kritizovat cokoliv k tématu. Budu ráda když se též zapojíte a hodíte tipa na super music. Doufám, že se vás zapojí hodně:).
PS: normálně vyhlašuji 3 interprety, tentokrát jsem provedla změnu (dočasně) a dala několik songů od Adama, ať máte z čeho vybírat.
Můžete hlasovat do příští Středy (3.7. 2013) a to do 15:00 hodin.
Hlasování ukončeno!
Pozn. autora: V toto datum jsem se narodila a po zemi tu chodím už 21 let :D.

1) Adam Lambert - Trepassing

Hlasujte pro hudbu týdne 3

19. června 2013 v 16:44 | shadisek |  OTHER MUSIC
Ahojky. Uběhl rychle týden a je tu Vyhlášení hudby týdne. Se šesti hlasy zvýtězil Johny Machette - Se Zbláznim. Osobně tenhle styl nemusim, ale když jsme si poslechla nebylo to tak špatné. Je vidět, že se vám to hodně líbí. Video je k nalezení v postranním menu a v zápatí.
Výsledky předchozího hlasování

1) Lana Del Rey - Bel Air2
2) Team H - Feel the Beat0
3) Johny Machette - Se Zbláznim6

Je tu další volba pro přístí týden. Je jen na Vás jak rozhodnete. Pro tentokrát jsem vyhlásila tyto interprety, které můžete vidět viz v CČ. Tentokrát jsem zvlila hudbu na přání. V komentářích můžete komentovat, kritizovat cokoliv k tématu. Budu ráda když se též zapojíte a hodíte tipa na super music. Doufám, že se vás zapojí hodně:).

Můžete hlasovat do příští Středy (26.6.2013) a to do 15:00 hodin.
1. Robbie Williams - Candy

HIATUS DO KONCE ČERVNA

17. června 2013 v 14:33 | shadisek |  Administrace
Ahojky administrativně se Vám ozývám.

VYHLAŠUJI HIATUS DO KONCE ČERVNA
DŮVOD: ZKOUŠKOVÉ (pozn. už je v chodu nějaký týden jen já mám všechno nějak naposled) A FŮRA ZKOUŠEK K TOMU
SPLNĚNO

Moc se omlouvám, ale jinak to nelze provést. Nějak se mi to nakupilo a mě nezbývá než si nad učivěm fakt sednout. Něco už mám splněno, ale čeká mě zkouška z Ošetřovatelských postupů, Biofyzika, Základy statistiky, Latina a Poruchy příjmu potravy. Prosím Vás (affs) nemažte si mě nebo cokoliv podobného. Až bude po všem vynahradím Vám to. Volba hudby týdne bude v provozu a to bude jediné. Stále můžete hlasovat ZDE a zvolit si hudbu týdne.

Tak jo snad vše a mějte se pěkně a užívejte volno, pokud nějaké máte a sluníčka. Páčko za necelé 2 týdny.
http://1.bp.blogspot.com/-g-u0Eg_I2SE/T87TjeXXXZI/AAAAAAAACH4/mI4MjreNvbY/s1600/Hiatus.png

Hlasujte pro Hudbu týdne 2

12. června 2013 v 13:31 | shadisek |  OTHER MUSIC
Ahojky. Uběhl rychle týden a je tu Vyhlášení hudby týdne. S třemi hlasy zvýtězila skladba od Florence and The Machine - no light, no light. Osobně ji zbožňuju a je to něco bombastického. Video bude k nalezení v postranním menu a v zápatí.
Jen je mi líto, že víc lidí nehlasovalo, ale snad se to zlepší.
Výsledky předchozího hlasování

Je tu další volba pro přístí týden. Je jen na Vás jak rozhodnete. Pro tentokrát jsem vyhlásila tyto interprety, které můžete vidět viz v CČ. Dva adepty jsem vybrala z mé oblíbené hudby a jeden jsem vybrala na žádost návštěvníka(Aff). V komentářích můžete komentovat, kritizovat cokoliv k tématu. Budu ráda když se též zapojíte a hodíte tipa na super music. Doufám, že se vás zapojí hodně:).

Můžete hlasovat do příští Středy (19.6.2013) a to do 15:00 hodin.

1) Lana Del Rey - Bel Air - úžasná relaxujicí muzika, pro jemné uši.

Účast v soutěži

10. června 2013 v 18:48 | shadisek |  Administrace
Ahojky všem. Je tu menší administrační článeček. Účastnila jsem se v soutěži o nejhezčí fotku. Byla bych ráda, kdyby jste pro mě hlasovali. Jsem tam jako shadisek. Děkuji mocPS: součastně se musim učit na zkoušky, tak se omlouvám za menší neaktivitu. Ale až bude líp, připravím nějaký povídání. :)

A ZDE nezapoměnte hlasovat o hudbu týdne :).

Geisha theme

8. června 2013 v 13:22 | shadisek |  Moje grafika

image host

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!
Pokud by někdo opravdu měl zájem, nějaký si ode mě vzít, tak ať mě kontaktuje prostřednictvím mejlu grafic-soul@seznam.cz. Děkuji

Hlasujte pro Hudbu týdne 1

5. června 2013 v 17:09 | shadisek |  OTHER MUSIC
Ahojky, rozhodla jsem se pro vás uspořádat projekt Hudba týdne, kde budete mít možnost hlasovat pro nej song. Standartně každý týden vyhlásím 3 adepty (videa/interpreta). Budu brát z mého oblíbeného výběru, ale máte možnost přispět do playlistu, také tím, že do komentáře hodíte svůj typ a já ho vložím do následujícího výběru.

Těším se na Vaši spolupráci. :)

Můžete hlasovat do příští Středy (12.6.2013) a to do 15:00 hodin.

1) Florence and The Machine - No Light, No Light

Borelioza a zkouškové

4. června 2013 v 23:15 | shadisek |  Životní strasti mimoně

Ahojky, jak se všichni máte? Já se mám celkem fajne až na to, že mám Boreliozu :D. Mám na noze flek od hnusáckýho klíštěte. Takže dneska jsem lítala po doktorech, bolela mě hlava, jak sviňa a spala sem jen 4 hoďky. Taky si to všecko vybralo svou daň. Vůbec jsem se nepodívala na látku, ze který zítra píšu zápočet. Tak si ho dám na 2 pokus, protože to nemá cenu. A dala jsem si předsevzetí, od zítra si něco připravim ke zkouškám aspoň něco to málo. Podle hořejší animace, to dopadá, tak, že bych ze všeho zdrhla, jo možná jsem srab, ale je to tak a nejak mě to extra netíží. :-D
Reaction GIF: nope, Jack Sparrow, Johnny Depp, Pirates of the Caribbean

A co se týče té dolní animace, takhle dopadají věci, když je otevřu a raši je hned uzavřu :D. A takhle se to veze celé zkouškové. Až bude po všem budu se vám více věnovat. Je mi furt zima, ale co člověk nadělá když máte barák ze zdi :D.
Mějte se pěkně...

http://replygif.net/i/147.gif

Evanna Lynch 2

2. června 2013 v 1:45 | shadisek |  Moje grafika

image host
!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!
Pokud by někdo opravdu měl zájem, nějaký si ode mě vzít, tak ať mě kontaktuje prostřednictvím mejlu viz postranní menu. Děkuji