Březen 2013

Velikonoce jsou zde

30. března 2013 v 16:12 | shadisek |  Moje grafika
Ahoj všem. Máme krásnou sobotu a odpoledne. Máma mi za uchem hučí vrtačkou, protože do vajec vrtá ozdobné díry. Bych mohla uloupit pár fotek co říkáte. Jak všichni víte jsou a budou Velikonoce, aby se neřeklo tak i já přispěju nějakým tím dílem. Přeji všem veslé Velikonoce, přežijte je ve zdraví a máte tu sadu avatarů :).

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!

Výběr bakalářky

30. března 2013 v 10:00 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Teda nestupidnější věc sem neviděla a nezažila. Letos proběhla elektronická rezervace prací. Už to není jako dřív, kdy se čekalo a nocovalo před školama. Teda upřímně díky bohu :D. Přesně to proběhlo ze Středy na Čtvrtek, kdy se všeci před půlnocí nakýblovali na své PC nebo Notebooky. Já už byla rozklepaná víc jak před půl hodinou do půlnoci. Jako zkoušky bývají zlo, ale tohle bylo taky. Já se hlavně modlila ať ta webová stránka nespadne a já budu mít štěstí se nějak do toho jejich systému dostat a vybrat si solidní téma. Pochopitelně po možnosti se tam přihlásit se web zpomalil a následna spadl :D. Proste mi dal vale. Tak mě něhorázným způsobem polilo horko a myšlenka "doprdele, co budu dělat, to je v řiti" se mi neustále ohřívala v hlavě. Až pak jedna úžasná duše a spolužačka, která zárověň byla na fb mi zaregistrovala práci. Ona jako jediná byla z prvních, kdo si nějaké téma zabral. Až na po čtvrté se nám podařilo nějaké získat. Tolik mi bušilo srdce, abych neměla nějaký poděs. Nakonec mi přálo a mám dobré téma s názvem: Imobilizační syndrom v důsledku úrazu z pohledu pacienta a sestry.
Původně jsme chtěla Etický přístup sester k pacientům s duševním onemocněním, ale nevadí, protože o imobilizačním syndromu se dá kecat horem dolem :).

Všem přeji pěknyý víkend :)

Konečně není ufňukaná

22. března 2013 v 18:01 | shadisek |  Ostatní
Dneska ráno vyšel 17 díl 4 série The Vampire Diaries. Upřímně ta lidská Elena štvala. Štvala mě jak divou zvěř. Už mě nebavilo, jak furt fňuká, souží se a tak. Já osobně tížím k zloduchům a svůdníkům. Jako byl například Damon v 1 a 2 serii. Tam byl nejlepší. Ale i těď je prima. Jinak rozhodně Elena jako upír byla naprd do té doby dokud nevypla lidskot. Kdyby to šlo taky bych to vypla. Deníky mě konečně začínaj bavit a dá se na to dívat. Vemte si ze skoro 4 serie byla Elena křehkej človíček, kterému se nesmělo nic stát. Fuj, v jiných serálěch postupně postavy ničí nebo to dělj jinak, Jí nechaly takovou celou dobu. Je to můj pohled na věc. Teď se dá na ní dívat a není to taková ochcávačka :).

Talking Heads - Psycho killer
Miluju když se Damon krmí :DNikol Moravcová

21. března 2013 v 10:41 | shadisek |  Moje grafika
Při jednom projíždění googlu, jsem narazila na tuto ženštinu (Nikol Moravcová). Já české modelky nemám v chuti, ale tahle fotka mi přišla pěkná. Je to jen taková moje manipulace, snad se líbí :). Robila jsem ji hoďku.

image host

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!

Účast v soutěži!!

20. března 2013 v 16:56 | shadisek |  Administrace
Ahoj zůčastnila jsem se jedné soutěže a byla bych všem vděčná, kdyby jste mi tam hlásli. Ráda všem oplatím, kdyby bylo potřeba jinek přeji zbytek pěkného dne.Mnoho možností, stejný cíl

20. března 2013 v 12:00 | shadisek |  Výplody (ne)dospělého mozku
Je sedm ráno pondělního dne. Na vlakovém nádraží u přepážky číslo 12 stojí jakýsi muž čekající na svůj spoj do práce, která je 100 Km daleko. Jezdí mu to každý den stejne a stejně, tak i se vypravuje z domova. Kde se vzbudí, protáhne se, očistí své statné tělo, naplní svůj požitkářský měch, řádně se obleče, sbalí a poté zamyká své dveře od luxusního bytu plného, co si kdy přál. A to jen díky úžasné práci, co má.
Je to stejný koloběh, který prožívá den co den. Nějaký ten rok. Nikdy nezamýšlel nadtím, co by se stalo, kdyby se zpozdil. Vždycky byl dochvilný a vše měl na jedničku. Při stánní a choulení ve studeném větru začal muž bloudit v myšlenkách. Proč je kurnik všecko stejný? Nikdy neřešil otázku toho, že by mohl něco změnit. Musím podotknout že žil sám.
Při bez duchém přemýšlení dorazil jeho spoj, ale ještě z dalším spojem. S tím rozdílem, každý vlak obsahoval něco jiného, ale cílová cesta byla stejná. Měl v plánu nastoupit jako vždycky, až v tom okamžiku ho něco uděřilo do oka. Jako by ho nějaká jiskra z druhého spoje oslepila a on měl nutkání ject tím druhým spojem. Všecko bylo ve zmatku. Nikdy nezažil dilema, ale ke konci se rozhodl, tak že dneska vyzkouší změnu. Natoupil do toho druhého vlaku. Našel si místo a vlak se rozjel "jiným směrem".
Při výhledu z okýnka neviděl, co znal. Bylo to něco jiného. Tak zamlžené, ale jasné zároveň. Začal se mu objevovat pot na čele, co to udělal. Vyčítal si, že měl nastoupit do toho jednoznačného spoje, plné jistoty. Křečovitě zatínal své pěsti a čekal a doufal, že to dojede do svého cíle.

choice, girl, girls , girly, life

Víkendová duchařina

17. března 2013 v 20:05 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Ahoj všem :). Právě v neděli večer jsem přijela domu, od kamarádky, u které jsem spala. Byla to taková sponntání akce. Měla v plánu vyvolávat ducha. A já ji na to hned kývla. Normálně takové věci nedělám, ale chtěla jsme ji pomoct a podržet ji, tak sme souhlasila a hned se sbalila a v sobotu v pozdním odpoledni k ní jela. Rozhodně bylo spousty legrace, srandiček, ale i adrenalinu. Já nikdy nezkoušela něco nebo někoho vyvolávat, tak to byla má první seance. Bylo to rozhodně zajímavý a nic se nestalo. Ale jako špatné to neberu. Za pokus to stálo.
Bála jsme se jestli něco stane nebo tak. Potom v těhle ohledech hledám a sbírám všechny informace o těhle věcech. Chci si být vším jistá a jak se říká 2x měř jednou řeš.
A jak jste tom vy v rámci duchů a jejich vyvolávání? :)

PS: omlouvám se za případné chyby, naspala jsem jen 5 hodin s tím, že jsem šla spát ve 4 ráno. (krafaly jsme :D)
v průběhu týdne přibudou 100% nové retše ženštin

http://theclassicalreview.com/wp-content/uploads/2011/04/Seance0002.jpg
foto: google pictures

Olivia Wilde

16. března 2013 v 15:55 | shadisek |  Moje grafika
Omluvte mě, ale na výrobku se nachází podpis z mého minulého blogu (stále existuje), tak aby jste si nemysleli, že jsem to někde šlohla. Všecko je má tvorba, co tu najdete. Děkuji :)
imagebam.com

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!

Problémový lidi

14. března 2013 v 20:33 | shadisek |  Výplody (ne)dospělého mozku
Dneska nebudu hodná, dneska budu zlá. Ve zprávách nás seznámili s tím, že se lidem zhoršil spánek a že mají problémy se spaním a usínáním. Jako čemu se kurva divíte? Když žijem v té době jako je ta dnešní. Všichni mají stresy jak sviňa a co mají lidé z dnešního života? Prd. Jen se hlídají na každým kroku, aby neměli problémy. A za další populace jako taková furt hledá nějaký krávoviny, co by nám mohly uškodit. My škodíme samy sobě, to je to. To, že máme rozum je to nejhorší, co se mohlo stát. Všecko do mrtě řešíme. Bádáme a hlavně rozebiráme věci do posledních atomů. A to jen proto, že lidi jsou kreténi a nemají nic jinýho na práci. Nebudu udávat příklady, na to jsem až moc nasraná. Co třeba strava. A hlavně vaše kamarádka BIO strava. Je to pěkně prd bio, jen tomu tak říkáte a za druhý vy v tý představě žijete, že jíte něco prospěšné. Žádný takový, co déšť? Ten pěkně pochází ze smogu, pak spadne na půdu, na který se právě pěstuje to vaše bio a co potom? Nic, bio to není, jen se to běžně pěstuje. Určíte tomu drahou cenu jen z toho důvodu, protože je to nejběžnější způsob pěstování.
Pro mě Bio je vyloženě nechutnej trend, jak vydělat peníze. Jestli chcete něco pro vás, pěstujte si to sami. To Vás rozhodně vyjdě levnějš! Tak to by byl jeden z příkladů.

Na dnešní večer mám až moc vyčerpaný mozek. Pokud by Vás víc zajímaly moje názory, dejte mi vědět a navrhněte i téma. Bylo by to fajn :) :D.

http://s5.favim.com/orig/69/balloons-dress-followback-fuck-Favim.com-641406.jpg
foto: favim.com

Nostalgie Českých Budějovic 1. část

13. března 2013 v 10:31 | shadisek
Já osobně jsem narozena ve městě České Budějovice, které jsou pro mě středem Jihočeského kraje. Pro mě je to domov a nerada bych se chtěla někdy odtud stěhovat. Budějcům se říká, že jsou jedna velká vesnice a je to pravda, ale už vám neuvedu konkrétní příklad :D.

Nedávno jsem brouzdala facebookem a našla sem jednu prima stránečku s názvem Historické Budějovice. Z čiré zvědavosti a zájmu, jsem začala prijíždět alba a fotky. V tu chvíli mi bylo nějak divně. Zda to byly vzpomínky nevím, ale rozhodně je zde řeč o pocitech, které ve mě vyvolávaly smutek, lítost a nostalgii. Vše je krásné, ale jen do té doby než to nezmizí a pak je na nás, abychom si tu ztrátu uvědomili. Já si ji uvědomila při Lannově třídě, ale hlavně u přestvaby a výstavby IGI u Družby. Ale o tom bude řeč někdy jindy.

http://im.foto.mapy.cz/orig/000/000/000000cd5_47d096
více v CC.