Únor 2013

Snaha v rozporu s rodinou

28. února 2013 v 21:04 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Taky znáte to období, kdy je vám na nic, furt přemýšlíte a nevíte, jak z hnusného kolotoče ven? Mě tíží má rodina, je úplně jeblá. Vlastní máma mě neumí vyslechnout. Nenávidim když jí něco říkám a začne se uculovat, v tu chvíli bych ji urvala hlavu a pak se diví, že na ni řvu. Pak je tu příběhu hoden můj fotr. Je to jeden velkej magor, to je na dlouho, ale aspoň v tom vyslechnutí drží a poslochá i když adekvátní odezva trochu vázne.

A pak tu máme malýho 3letýho caparta. Mrzí mě, jak se k němu chovám, ale někdy si nemůžu pomoct. Všichni se k němu chovaj stylem, že mu všecko daj, aby měli od něj pokoj. Já kdybych mohla nechám ho řvát. Já upozorňuju nejsem zlá, samozřejmě ho mám ráda, je úužasnej, ale prostě k dětem nemám cit, nerozumím jim a nikdy jsem ani nerozuměla. Možná je to tím, že mi děti dřív ubližovaly a teď nevím, jak se k nim chovat. Snad až bude Kubík vetší to bude lepší. Ale nejvíc mě mrzí máma, kdy po hlasitém okřiknutí a rozprávce o tom jak malýho jeho mamka vychováva /což mě absolutně štve + k tomu, že si nezařidila určitý věci a teď to odnaší), mě má máma označí, že jsem zlá a pak prohlásí něco ve stylu, že když nerozumim dětem možná je to tím, že sama jsem dítětem. Tohle mě prostě člověka zasáhne. Sere mě to, je mi to líto a je mi ze všeho špatně. A třešnička na dortu je ze zejtra žádnej Vampire Diaries nebude a já se tak těšila...

adorable, cute, depressed, depression
foto: favim.com

Nekončící čas

27. února 2013 v 10:09 | shadisek |  Výplody (ne)dospělého mozku
Nekonečno je klasika, například v rámci Nekonečný příběh, kde je nespočet fantazie, kde se samožřejmě meze nekladou. Fanatazie je nekonečná a stálá v každém místě času i obsahu. Je jen škoda, že u dospělých dochází k úpadku.
Pak tu je nekonečný vesmír, plný nástrah a věcí, ale hlavně je velmi hluboký a je jen na nás, jak si ho představíme.


Pro mě je vlastně nekonečný čas, který existuje i neexistuje. Každému plyne úplně jinak, může jít i o určitou hmotu, která plyne okolo nás my ji dali název čas a určili sme prostor, kd emůže plynout. Čas může mít mnoho podob, ale v podstatě on sám je nesmrtelný a přetrvávající od dob, kdy vzniknul vesmír. Jen my tupí lidé se řídíme nečím, co v nás vyvolává jen stres a zmatek. Úplně by stačilo, kdybychom se řídili dnem a nocí. Svět by byl klidnější a milejší. Ne tak urputně rychlý jako dnes s šílenými nároky.
A určitě je i nekonečný život. Všichni se v určitém stavu bojíme zemřít, ale podle mé hypotézy, jen budem žít dál, ale v jiné sféře či dimenzi, kde je svět jiný. Život není jen o tom našem světě, který známe...

http://www.jecminek-obrazy.cz/obrazy/10-55nekonecno-border.jpg
foto: google pictures

Nicole Kidman

26. února 2013 v 12:48 | shadisek |  Moje grafika
Retuše jsou starého data :D, spíš je to má starší tvorba, dneska ty moje retuše už vypadají jinak :D. Někdy uvidíte. Omluvte mě, ale na výrobku se nachází podpis z mého minulého blogu (stále existuje), tak aby jste si nemysleli, že jsem to někde šlohla. Všecko je má tvorba, co tu najdete. Děkuji :)
imagebam.comimagebam.com

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!

Nina Dobrev

25. února 2013 v 16:17 | shadisek |  Moje grafika
Ahoj, tyhle retušky jsou staršího data, ale nevadí. Je na nich Nina Dobrev, hrající v seriálu The Vampire Diaries Elenu, která dřív byla člověk dneska už je upírem.
A děkuji za minulé příspěvky :)

imagebam.comimagebam.com

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!

Ženštiny 2

24. února 2013 v 13:46 | shadisek |  Moje grafika
Ahoj přídám něco ze soudku grafiky, je tu pár retušíženštin :)

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

!!V případě chtivosti s kopírováním, tak jedině se zdrojem!!

Zase ve škole

20. února 2013 v 10:07 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Ahoj všem. Děkuji vám za komentáře, kterými mě obdarováváte.
Sotva zkončilo zkouškové s týdením volnem, tak začala škola. A ne zrovna čile:D. Nejhorší je, kdy jdete spát a nemůžete za boha usnout či jinak zabrat. Bylo to ve 3 ráno, a pak jsem šla spát ve 4 ráno načež jsem vztávala před 7 hodinou ranní. Opravdu je to nejhorší zlo. Né ani tak to, že vás pak pálí oči, ale to že když nemůžete zabrat a hlavou se probírá milion různých věcí a myšlenek, které vám právě nedaj spát. Ač nechcete myslet, myslíte na ně, protože to nechce zapomenout, dělá vám to vrásky na čele, co všecko v tomhle týdnu musíte udělat.

Tak zdar únavě, bolavám a pálivým očím. Takhle dopadnu až přijdu ze školy domů :D.
http://www.finmag.cz/cs/finmag/kaleidoskop/vrazedna-unava/image.jpg

PS: tohle bych si dala i když jsem to nikdy neměla:D

fotos: google pictures

Problémem jsme MY

18. února 2013 v 20:00 | shadisek |  Výplody (ne)dospělého mozku
Tak u tohohle dlouho nepobudu, páč v něčem už jsem se zmiňovala v předešlých článcích. Ohledně tématu jsme problémem my a to proč? Všichni hlásaj hamty hamty, ať mám víc než tamti. Ekonomika je problematická a pro mě nenáviděná věc. Elektrika je chytrá věc, ale problematická. Právo je nejsložitější věc, zlatá anatomie lidského těla. Reklamy, média, zprávy, bulvár to vše je jeden zelenej hnus. Co mi je po něčím životu. Mě zajímá jen ten můj. Politita ať jde vi víte kam. Páč v našem státě je úplně k ničemu. Jde to tu od desíti k pěti a můj problém to není. Já volila a volit budu. Můžou za to ti lidi, co nechodí, protože kdyby chodila, byla změna jak sviňa a já tomu veřím, ale zas nemůžu za to když je někdo debil.
Je spousta věcí z kterých se mi dělá mdlo, ale určitě připoměnu ne 100% rovnoprávnost. Je fajn, že to tu není jak ve středověku. Ale jak se říká každá doba má své, že.

http://www.designmagazin.cz/foto/2008/08/callebaut-lilypad-1.jpg
foto: google pictures

Mlhoviny

18. února 2013 v 10:00 | shadisek
Ták trochu budu navazovat na minulé téma se šutrama z vesmíru:D. Jinak všem děkuji za komenty, že jste se mnou souhlasili a ne mě zabili :D.

Mlhovina je obecně velký oblak mezihvězdné hmoty ve vesmíru. Dále je můžeme znát jako pojem mračna. Obsahují vesmírný prah a hodně plynů. Z ze směsí plynu vznikají hvězdičky a z prachu vznikají planety. Víc se rozepisovat nebudu, protože mě na údaje neužije, ale chci poukázat na to, jak je všecko kolem nás jedinečné a ve směs vzácné. V podstatě je život tak cený, že si ničeho nevážíme. Rozhodně podle mého usouzení vím, že ve vesmíru nejsme sami. V porovnání s takovou mlhovinou, nebo saturnem jsme ABSOLUTNĚ NIC a my tady řešíme věci, které jsou k ničemu. A když umřem, co budeme mít z věcí, které jsme do té doby měli? Nic.
Ale jsou věci, které stojí za to, třeba jako ty to krásné mlhoviny, které vás pohltí a vzbudí ve vás fantazii. Já v nich vidím něco neskutečného. Vlastním tarot a tento tarot má obrázky mlhovin, o to víc, je prima, protože se můžu na vesmír napojit, líp interpretovat významy kartiček, ale také je zde nespočet možností, o kterých můžete přemýšlet a budí u vás představy a fantazii. :)
A jak jste na tom vy s vesmírem a náma? :D

více fotek v pod perexemAféra jménem Ruskometeroids

16. února 2013 v 8:00 | shadisek |  Výplody (ne)dospělého mozku
Co k tomuhle dni říct? Celkově nic, ale to co se dělo v předešlých, k tomu se dá tak říct jen písmenko.
Chtěla bych nakousnout nové globální téma meteroity v Rusku. Já jen řeknu tohle a nebude to hezký. Vůbec se nedivím tomu, že všecky místní úřady tajily informace týkající se objektů a prý o tom nevěděli. Pěkný prdličky, jak to bývá a děje se to, všecko veděli a rozhodně by nebyl čas upozornit fůru lidí žíjící v napadených oblastech.
Lidi mluví o štěstí a bůh ví, co ještě. Já tomu říkam z prdele štěstí a útěk z hrobníkovi lopaty. A víte proč? PROTOŽE se můžou dít mnohem horší věcí než jen pár šutříků, kteřé dopadnou na zem. Co by se stalo kdyby jednoho dne nebo takhle, kdyby blížící se asteroid dnes v noci přistál na naší planetě? Narovinu vám říkám, že nic, páč by bylo po nás. Média z toho dělají všemožné senzace a všecko nafukujou do nemožných rozměrů. Mě se to absolutně nelíbí a směju se všemu o čem lidé diskutují a ventilují. Jsme jen prostá zvířata s rozumem , co si jdou po krku a to jen z důvodu peněz moci. Nebudu se omlouvat za to, co si myslim, klidně mě za to ukamenujete, ale bylo by fajn, kdyby sem přistála mimozemská loď, nastaly katastrofy gigantického kalibru. Mě by to nevadilo, já vím zním morbidně, klidně mě zabijte, ale je nás tu tolik, děláme věci o kterých nemáme zdání. V podání vesmíru zapomínáme na to, že sme toho všeho součástí. A hlavně ty velký kápa, kteří nám tloukaj klíny do hlavy celou dobu doufají, že se nám nic nestane a že se nás to nebude NIKDY týkat. Pekný omyl vážení.
To MY sami o osobě jsme ta katastrofa. Nejen že ničíme na co příjdem, ale ničíme se i navzájem v rámci podělných pravidel, která jsou absolutNě k h****. Prostě někdo jednou řek tohle, tak se tím budem řídit, protože je to fajn. Proč ne, ale jsme jen otroci tohohle světa, který je tvořen samochválou a hnusnou odpornou zlatavou mocí.

http://procproto.cz/wp-content/uploads/kometa.png
foto: google pictures

Pozn: byl páteční večer a já se nudila s bolestí hlavy. Tady máte první článek, který je přímo šílenosti rubriky "myšlenky jebnutého mozku". :D Jinak všem děkuji za minulé komentáře z předešlého příspěvku. Ano ta píseň není bůh ví jaký kalibr, ale sem ráda, že ste si ji poslechli. :) Čest planetě děcka...

Design č.4

15. února 2013 v 23:17 | shadisek |  Past Layout
Tak tu máme to překvapení o kterém jsem mluvila. Musím obecně říct mohlo to být lepší, ale zas to neni nejhorší :D.
Proč zrovna anime? Za prvé mě na to neužije a není to můj obor, ale vzhledem k tomu, že jsem právě jedno sledovala ( Vmpire knight), sem se donutila udělat na to layout. A strašně dlouho sem se s tím patlala spíš to, že sem s tím dělala psí kusy a zkoušela jak nejlepší to bude. Upozorňuju ani jedno mi nešlo :D a tvorba mi trvala pomalu půl dne. Prostě teď s grafikou kamarádka nebudu :(.

Snad se vám trošku páčí a jinak všem chci poděkovat, kteří mé články opětují komentářema a těm, keřá sem zavítají :).

Pohled na minulý layout