Leden 2013

Průběh zkouškového

31. ledna 2013 v 7:39 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Tak aby jste si nemysleli, že jsme na vás z čista jasna zapoměla, tak sem hodim průběh toho, co my nemáme rádi zkouškové a pro ty co nemaj rádi zkoušení a učení:D.

První zkoušku jsem měla minulý pátek na předmět Vývojová psychologie. Byla to docela komedie, ale naštěstí tu mám:). Pak sem se snažila přes víkend naučit na Teorii ošetřovatelství, ale jak to tak bývá já se na to celý vykvákla a bylo to z důvodu, že mi nebylo dopbře. Takže jsem se učila na ten předmět z Pondělí na Úterý celou noc, spala jen 2 hodiny a dovolávala se boha, abycho to udělala:D. Bomba dne, jela jsme domů 2- z teorie a já měla klid. Bylo to nějtěžší co mohlo být, protože jsme ten předmět opakovala z minulého roku. Ve středu jsem měla radiologii a na tu už sme se moc neučila. Ale celkově to bylo strašný né ani to, že tu zoušku nemám, ale to, že sme tam čekali jak idioti do večera. DNESKA MÁM VOLNO, ale budu se odpoledne učit na zejtra, protože je další zkouška na Vliv práce na zdraví. Což je pěkná perda zákonů a sraček. Takže já teď se jedu ke kámošce odreagovat a vy se mějte co nejlépe to jde :).
S láskou zdraví

foto: google pictures

ZKOUŠKOVÉ OBDOBÍ

24. ledna 2013 v 20:00 | shadisek |  Administrace
Ahoj musí se vám všem omluvit za mojí neaktivitu. Zkouškové období je v plném zbroji a mě nezbývá se fakt učit i když nerada :(. Už aby bylo po všem a já se mohla věnovat, jak sobě a blogu, ale také Vám. Proto prosím své Affs, aby si mě nemazali a vydrželi. Někdy se tu nějaký článek objeví:). Ale v součastné době nemám nápady a nemám šťávu něco psát. Až se všecko přiměřeně uklidní možná tu nastane rozkvět a bude to fajn. Moc se na to těším. Tak se mějte a ať se vám daří. Já se jdu momentálně učit papa :)

http://1.bp.blogspot.com/-g-u0Eg_I2SE/T87TjeXXXZI/AAAAAAAACH4/mI4MjreNvbY/s1600/Hiatus.png
foto: google pictures

Obal není vše

15. ledna 2013 v 14:08 | shadisek |  Výplody (ne)dospělého mozku
Ahoj tak tu máme další téma týdne a mě dělá problém něco na "není růže bez trní" napsat. Absolutně mě ci nenapadá, ale byla by tu jedna věc. Dejme tomu máme člověka, co se nějak chová a má určitý charakter, ale potom se může stát, že se otočí o 180° a je pak jiný. Takový přibroušený. To bývám já. Jsem hodná milá, přítelská, a hlavně náladová což má násedek to, že umím být uštěpačná, drzá. Každý je nějaký :), tak si zvykejte na to kdo je, nezměníte ho k obrazu svému, jen on sám může na sobě něco změnit kdyby chtěl. Já na sobě nic měnit nebudu, protože to co jsem tvoří mou podstatu na tomto světě a kdybych se změnila už bych to nebyla já a nebylo by to ono. Během života procházíme věcma, které sice nejsou pěkné nebo jsou naopak hezké, ale díky tomu to utváří naší osobnost a tím se zdokonalujeme :). Takže nač změny :D.

foto: deviantart.com - ohledně obrázku ej to karta z tarotu - "Smrt" - označujě změnu nečeho, obětování, aby mohli vznknout něco nového ať dobré nebo špatné


První sníh

14. ledna 2013 v 10:01 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Ahoj všem právě před chvíli sem vylezla pelechu, abych mohla ject za spolu žačkou a vyřešit s ni školu a abychom si moly zanadávat jaká to je škola na prd. Teď ovšem nejsem ráda, co panuje venku. Kupodivu začalo sněžet a já mám děravý boty :D. No co budu nucena vyjmout botníku boty, v kterých dlouho nevydržim, ale nepromokaj :D.
Hmm jo jsou tam pěkný trakaře. Zdravím ze zasněžených Českých Budějovicích.


Potřeba učit se nepříchází

13. ledna 2013 v 13:45 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Znáte to když máte třeba před testama týden nebo u nás, kteří jsou na vysoké škole a blíží se zkouškové s minimálně 4 ústníma zkouškama. Člověk si ríká, jo začnu se učit třeba o víkendech nebo si to nějak rozvrhnu. velký prd. Já třeba patřím mezi ty, kteří to dělaj na poslední chvíli. Je to pak hektický, ale nějak je to normální :D. Potom člověk to různě odkládá ve stylu: jdete s kamarádíčky ven, nebo na kafe tam a tam, nebo hele to je pěknej plyšák, to je pěknej gauč, jůů to je ale pěkná postel = šup a spíte jak mimina :D. Strášně to unavuje to učit se. Já na všecko upřímně kašlu :D, ale to jsme celá já, abych něco udělala více před termínem. Ale momentálně přibližně za 10 dnů mám zkoušku z radiologie a pak se to rozjede naplno :(.
Takže upozornění pro vás nebudu tu tak často :), ale články sem budu házet :), ale nečekejte nic světobornýho :) děkuji.
Zdar učivu Křičící :D.
http://www.toplekar.cz/public/f1/96/12/7704_27431_spanek_fotolia.jpg
foto: google pictures

1. místo v soutěži

13. ledna 2013 v 13:11 | shadisek |  Administrace
Všecky zravím, Jsem ráda, že jsme aspoň někde vyhrála první místo v soutěži. Soutěž byla o uhádnutí šatů z mnoha, které mohla mít tato slečna na maturitním plese a světe div se ja to tipla správně :D. Za to jsem získala tenhle úžadný diplom :) a měsíčni propagaci na jejím blogu :) a za to jí moc děkuju :)

Alergie s nečekaným příchodem

9. ledna 2013 v 12:36 | shadisek
Dneska byl pěkně akutní den. Mamku chytla alergická reakce neznámého původu s projevem kopřivky celého těla. Vůbec jsme nevěděli, co se stalo a z čeho to má. Tak jsme ráno objížděli ambulance, kde nepříjímají pacinty, tak jsme jeli za jejím doktorem a po sléze za kožní doktorkou, která jí dala všemožné léky. Mojí hypotézou je to, že to může být autoimunitní reakce, kdy tělo napadne sebe. Ona totiž marodí se zubama, takže celkově je její imunita oslabena a neví, jak se bránit případným nákazám. Tak snad to bude dobrý.
http://www.toplekar.cz/public/3c/8e/50/8937_29096_zena_kychnuti_alergie.jpg
Já na druhou stranu se konečně po roce :D objednala na vstupní prohlídku k doktorovi obvodnímu a pak doma jsem se objednala k alergoložce, protože máme v plánu si pořídit psa jenže na ty sem alergická, tak by mě zajímalo,co se s tím dá dělat a jak léčit, abych ho mohla mít :). Kéžby něco takového bylo a měla to nějvětší potěšení.
Vstříc boji proti alergii :).

Živly a jejich síla

7. ledna 2013 v 18:49 | shadisek |  Výplody (ne)dospělého mozku
Rozhodla jsem se něco napsat k tomu to tématu.
Jak víme v našem světe se nazázejí základní 4 živly a to voda, vítr, oheň a země. Každý sám o sobě něco znamená. Nebudu tu vypisovat, co, ale určitě díky své fantazie můžete usoudit, co každý znamená.
Já teď momentálně se seznamuju s Tarotem. A tam se taky objevují živly, ale v jiném podání, ale základ je stejný. Tarot obsahuje Hole, Meče, Poháry a Pentakly, každý z nich představuje určitý živel, to vám, teď neřeknu, protože to nemám tak dalece prozkoumaný:D.Ale pomalu se tam blížím.
Pak živlem můžeme označit člověka, který je emergický a totálně nevyzpitatelný :D.
Mě by, ale zajimálo, jak dalece se necháte živly ovlivnit a to v souvislosti s horoskopem :D. Já jsem znamení Raka a mým živlem je voda. Nevím jak dalece je na tom pravdy, ale jako osoba jsem tichá a klidná, ale v případě situací, se dokážu pěkně rozčílit. Tak jako voda je nevyzpitatelna í já sme náladová. Na každém šprochu pravdy trochu :D.
Jinak rozhodně žily mají na našem světě svojí podstatu. Bez nich bychom tady možná nebyli:).

foto: google pictures

Podzimní léto

7. ledna 2013 v 17:30 | shadisek


Noční Tvorové

7. ledna 2013 v 13:42 | shadisek |  Výplody (ne)dospělého mozku
Téma týdne noční tvorové, už je hódně dávno za námi, ale námět pro článek je to jak stvořené. Musí být nějaký ten opozdilec :D.

http://perfectgirl.blogerka.cz/obrazky/perfectgirl.blogerka.cz/nocnitvorove2.jpg
foto: google pictures

Za nočního tvora můžeme považovat, myš, sovu či všechny zvířata, která přes den spí a s příchodem noci se vzbudí a jdou si ulovit něco k snědku. Pak jsou zvířata, která touží a chtějí se druhého dne a rána dožít, protože jsou lovná kořist. Svět zvířat je velice drsný a neústupný bez okolků. Jak já říkám zákony džungle jsou spravedlivé, ale i smutné a nelítostné.