Listopad 2012

Nesnesitelná bolest hlavy

30. listopadu 2012 v 22:47 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Taky znáte, když vás občas bolí hlava. Vezmete na to prášek a je po prodlému. Mě teď momentálně bolí jak sviňa a prášek moc nezabírá. Většinou si léky neberu, ale na tohle jsem musela. Je to nepříjemný, jak v čele tepe a pulzuje energie. To pak máte pocit, že se vám rozkočí. K tomu vás pálí oči nebo je máte unavený. Většinu lidí bolí hlava ze stresu, z každodeních úkonů nebo ze změny tlaku. Já měla jedno období, kdy mě bolela rok v kuse. Byl to děs. Do dneška se divím, že jsem se na to nezbláznila :D. Rozhodně nejlepší je si na polest hlavy zarelaxovat, odpočinou nebo jakkoliv vypnout a na nic nemyslet. Já si půjdu lehnout :D. Dobrou noc všem a přeji pěkný víkend. :)

http://www.dama.cz/zdravi/bolest_hlavy2.jpg
google pictures

Nehorázný nádobí...

29. listopadu 2012 v 21:43 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Znáte to když váš otec vaří a zanechá doslova v kuchyni spušť? Já to do slova nenávidim, člověk je zvyklý, že moc toho nádobí nespotřebuje a pak ho nějak umyje nebo je ho prostě málo. U něho zbyte jen bordel, který mě nehorázně štve a s***. Když dovaří a přijde za mnou poprosí mě takto "Terezko umyla bys nádobí?". Řekne to tak mile, že to člověka částečně obměkkčí, ale chyba lávky. Nejspíš tak mluví, aby mě podvědomě připravil na tu hůzu za rohem.

http://adoid.webpark.cz/usa/obr/dish2.jpg
google pictures

Když vejdu do kuchyně, skoro mě můžou omejvat. Nechtějte to vidět, je to jak když tam vybuchla hirošima:D. Po umytí všech věcí si odděchnu a umokřená sednu do křesla se zakaboněným oblečejem. Pro příště se modlim, že to tak nebude, ale háček. Druhý den vše jde odznova, jakoby včerejšek se nestal, když sem mu řekla, aby neplýtval nepotřebným. Prostě jak hluchý do dubu. :)
Přeji krásný večer všem :)

Rozbitý vysavač aneb jak si hraju na opravářku

29. listopadu 2012 v 1:13 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Všecky vás zdravím. Budu vám vyprávět o (ne)obvyklé situaci. Já jsem doma většinou ta co rozbité věci dává dohromady, vždycky sem měla o tzv. kolečko navíc v rodině :D. No jako vzždycky jsem opravovala a čistila kartáč u vysavače. Dělám to proto, aby se zprovoznil a krásně zas lapal naše spadlé vlasy zamotané do koberce. Tentokrát poslední dobou mamka vysílala, že ten vysavač moc hučí a tak. Tak jsem se obrnila a řekla si, že se podívám tomu na zoubek, který je samotným srdcem vysavače a to jest motor. Dlouho jsme zkoumala kudy se tam dostat načež jsem vstup našla a hurá dovnitř. Děj se vůle boží byl to děs, co bylo ukryto uvnitř.

Takhle to vypadalo v průběhu údržby.

Sarah Michelle Gellar

27. listopadu 2012 v 11:47 | shadisek |  Moje grafika
Tomu to výtvoru říkám šílená věc, taky vyráběná do jedné soutěže. :D
Musím se vám moc omluvit, ale u té první je podpis z mého minulého blogu, tak aby jste si nemysleli, že Jsem to někde šlohla, já si zásadně dělám věci sama. :) Děkuji

imagebam.com

Gangnam style vs. Hyuna

26. listopadu 2012 v 20:17 | shadisek |  SÓLISTI
Jak víte v dnešní době se rozmáhá tento hit. PSY - Gangnam style. Je to dobrá písnička, která nakopne.

A jak znáte youtube, tak sem brouzdala a narazila na toto. Je to dobrý, ale jinak strašný :D spíš ten její hlásek. V lehkých pasážích je ten její hlas dobrý, ale jakmile najede na "gangnam style" hrozí, že vám puknou uši. :D Doporučuju vám trošku ztlumit repráky.

Lana Del Rey - Bel Air

25. listopadu 2012 v 12:43 | shadisek |  OTHER MUSIC
Nedávno jsem narazila na tuhle úžasnou písničku a je tak okouzlující až z toho přechází sluch. :D Poslouchám ji dokola. Při depce zní velice melancholicky, ale dokáže uklidnit parádně. :) Doufám, že si ji zamilujete tak jako já. :)


Nejdražší na světe...PŘÁTELSTVÍ na život a na smrt

24. listopadu 2012 v 18:26 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Víkend je v plném proudu, tak doufám, že si ho užíváte plnými doušky. Včera byla oslava nerozenin jedne známé, tak to bylo fajn. Popíjeli sme nějaký ten alkohol a povídali si. Dneska už to tak horký nebylo, ale měla jsme možnost ject ke kámošce na návštevu. Zítra asi budu doma a nic nedělat.


Mám jediné 2 nejlepší kamrádky, a jak to znáte můžete mít spoustu kamarádu, ale opravdových jen malinkatý zlomeček. Já bych za ne klidně vlítla i do ohně. Tak dalece je mám ráda a nedokážu si život bez nich představit. Jsou mi vším, co mám. Před pár lety mě drželi nad propastí, která trvala 2 roky a doprovázeli mě situacema na které už vzpomínat nebudu, protože je to minulost a není důvod. S nima je život hezčí, podrží mě když já potřebuju a já podržím je když jsou v nesnázích. Vídáme se většinou potom celý víkend, jsou chvíle kdy se vidíme jen za čas, ale to nevadí vždycky si to vynahradíme a je spousta legrace a lumpáren. Prostě dohromady jsme trdla, která neztrácí elán a v ruku ruce, by zničili svět na který občas nadávaj :D. Tímto jím vzdávám hold, že se vyskytli v mém životě a děkuji jim kolik pro mě udělali a že pro ně tu též budu. Láska na celý život :D, ale tohle spojení se vztahuje na jiné věci i když.... :D

Když je člověk unaven nepřeceňujte síli svého těla, bežte si lehnout!

22. listopadu 2012 v 21:55 | shadisek |  Životní strasti mimoně
Zdravím všecky, za chvíli bude víkend a hurá. Budete pařit, odpočívat, jezdit za prarodičema a tak. Já tohle nemám, tak sem zvědavá jak to dopadne, jinak zítra v pátek jdu na jednu oslavu narozenin tak apsoň něco :).
http://www.finmag.cz/cs/finmag/kaleidoskop/vrazedna-unava/image.jpg
foto z googlu
Teď k únavě. Před několika týdny jsme se rozhoupala k tomu darovat plasmu. Obecně jsem neměla povznášející pocityz toho že ji někdo dostane, prostě se to stalo tak prima.:) Všecko probíhalo v pořádku. Traduje se, že plasma a její odběr je více zátěžový než samotné darování krve, ano to je, ale já měla to velke štěstí, že u mě to probíhá bez absolutních komplikací.
http://static.medixa.prod.fishcms.cz/media/image/2-odber-plasmy.jpg
foto z googlu

Poprvé jsem se kontrolova hodně a nevěděla co od toho čekat. Tak jsem furt koukala po okolí a sledovala jestli se mi neudělá špatně nebo tak, po celou dobu jsme byla cajk. Mile mě to překvapilo. Na druhém odběru totéž až s tím rozdílem, že mě bolí ruka od mačkání balónku :D. Dneska to bylo víc cítit. Výsledně jsem z toho byla přeslá a únava se krásně kradla do očí a do celého těla i do mysli. Popříchodu jsem chtěla zůstat, ale musela jsem ještě večer do školy na stupidní šílený zápočet z radiologie. Po příchodu domu jsem se najedla a pak zalezla do postele v tu ráno jsem vytuhla. Hold když jste nad míru unavení a něco přeženete nedělejte to, jste akorát nepoužitelný. :) Já pro změnu na plasmu nepůjdu hned za 2 týdny, ale dám si krásnou pauzičku, jo to se tělo bude mít :)
Přeji vám pěkný víken bez karambolů...

Ian Somerhalder 2

22. listopadu 2012 v 10:14 | shadisek |  Moje grafika
Tohle byl první blend s Ianem Somerhalderem :) celkem pěkná, že. Teda doufám :D.
Musím se vám moc omluvit, ale u té první je podpis z mého minulého blogu, tak aby jste si nemysleli, že Jsem to někde šlohla, já si zásadně dělám věci sama. :) Děkuji
imagebam.com

Dean and Sam Wincheters

21. listopadu 2012 v 18:55 | shadisek |  Moje grafika
Tenhle první blen je celkem starý :D, teď jak na to koukám, fotka je původní, ale jediný jiný tam je ten nápis Supernatural :D děs.
imagebam.com

Tohle je nově dělaný :) naštěstí :D.
imagebam.com

PS: musím se vám moc omluvit, ale u té první je podpis z mého minulého blogu, tak aby jste si nemysleli, že Jsem to někde šlohla, já si zásadně dělam věci sama. :) Děkuji